100% Doğal Ham Saç  Satışı

Toptan ve perakende ham saç satışı her türlü ham saç tedariki ihtiyaca yönelik ham saç yanı sıra tres saç, saç kaynak ucu toptan ve perakende saç satışı. Türkiye’nin her yerine ham saç satışı. Sadece birinci kalite ham saç alımları için ham saç satış merkezimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Ham Saç Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler!!

Yukarıdaki linkte ham saç satın alaırken nelere dikkat edilmesi gerekli saç uzmanımız Murat KOLUKIRIK tarafından ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Ham saç satın almayı düşünüyorsanız zarar etmemek için saç uzmanımız ile mutlaka görüşün. Piyasada uzakdoğu ülkelerinden fireli, hamam saçı, taranarak fresi alınan saçların büyük ham saç ırçalarında kalan çöp saçları ithal edelerek satan bir çok firma var.  Satın alınan bu mal saçlar saç kaynak ve çıt çıt saç işlemlerinde kullanıldığında karışma ve dolaşma yapmaktadır.

Yüzlerce faklı kişinin saçlarının birleşimi olduğu içinde her saçın faklı açılma kapasitesi oluyor. Bu satılan ham saç lar 8 numradan yukarıya açılmamakta ve NON REMY olduğu için karışmaktadır.  Daha ayrıntılı bilgi için Ham Saç Rehberi ni okuyabilirsiniz.

 

 

 

Ham Saç Ham Saç Ham Saç (40) Ham Saç Ham Saç (29) Ham Saç (44)