Ham Saç Toptan

Ham Saç Toptan Sach PERUK

Ham Saç Nedir?
Toptan saçHam saç saçlarını uzatarak saçlarını ticari amaç, bağış ya da dini inançlarından dolayı uzatarak kestirilmiş olan saçlara ham saç denir. Ham saç bağışını dini inançları gereği yapan kişiler ve bu saçların kaynağı hakkında makalemizi okuyunuz. Elde edilen saçlar ham saç işleme merkezimizde saç gruplarına göre ayrılarak önce tres saç olarak ayarlanırlar. Tresli saçlar çıt çıt saç, postiş ve peruk yapımı yanı sıra tres saç kaynak olarak da kullanılır.

Ham saç kendi arasında saçların toplanış biçimlerine göre kalite olarak farklı gruplara ayrılır.

Ham saç grupları

Virgin Hair: Boya, röfle, perma gibi kimyasal işlem görmemiş ve 1 kişiden kesilerek hepsi aynı yöne istiflenmiş saçlar en değerli olan AAA Grade Remy Virgin Hair diye adlandırdığımız saçlar.
Toplama Saçlar: Hamam saçı, ya da saçtan taranarak dökülen saçları toplama yöntemi ile zayıf ve güçsüz saçların toplanması ile elde edilen ve saç uç ve dipleri aynı yöne bakmayan yani Non

hamsaçRemy saçlardır. Bu saçlar ikinci kalite saçlardır. Saç kaynak , postiş , çıt çıt saç ve peruk yapımı için uygun değildir. Bu saçlar Remy olmadığı için saç kaynağında kullanıldığında saç diplerinde çekme yapar, karışır ve her yıkamada dolaşma yapar. Fiyat olarak çok ucuzdur.
Bu saçlar genelde ham saç ticareti yapmaya çalışan amatör kişilere çok ucuz fiyatlara satılır. Bu amatör kişiler genelde saç işinden anlamayan, tekstil, inşaat, tahtakalede tüccarlık hatta yurtdışın ile uğraşan kendisini bir şekilde ham saç ticareti içinde bulan amatör kişilerdir. Ham saç merkezi “AAA Grade Remy Virgin Hair” yani 1. kalite saç haricinde bu tür saçların satışını yapmamaktadır.

Ham Saç Fiyatları için tıklayınız .

Sorun yaşamayacağız , 1 . Sınıf ve % 100 Gerçek İnsan Saçı satın almak için Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz 444 3 671

Bizi sosyal medya da takip etmek isterseniz.

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
İnstagram sayfamız : http://instagram.com/sackaynak#
Youtube : https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos

ham saç toptan

çıtçıt saç

Ham Saç

Hamsaç toptancısı

4 Yorumlar
 1. Hello.
  Im from Albania. The hairs you sell are natural, can be colored? And how long and what price for kg does it have? Thank u and have a nice day.

  • Hello Briken,
   we have all kind naturel human hair colored,bleached and virgin bulk.
   So you can contack with us by whatsapp: +90 532 592 88 42

 2. Hello!
  My name is Ekaterina and I am from Georgia.
  For several years now I have been buying hair in Turkey, 10-20 kg per month. I am interested in natural colors, medium colors, platinum, ombre, etc. from 45 cm to 1 meter in length
  Can you send me a preislist?
  thanks in advance

Bir cevap yazın